29F52SCX
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
29F52SCX
JLCPCB Part #
C3587356
Package
SOP-24
Description
0℃~+70℃ 1 15mA 29F 4.5V~5.5V 64mA 8 Bidirectional Tri-State SOP-24 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers