FDB0690N1507L
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDB0690N1507L
JLCPCB Part #
C898544
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 115A 115nC@10V 150V 250W 25pF 4V 5.4mΩ@10V 8.775nF TO-263-7 MOSFETs ROHS