NTB45N06LT4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTB45N06LT4G
JLCPCB Part #
C462941
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7nF 1.8V 125W 180pF 28mΩ@5V 32nC@5V 45A 60V D2PAK MOSFETs ROHS