BZX85C6V2
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX85C6V2
JLCPCB Part #
C3730443
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1W 1uA@3V 300Ω 6.2V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS