BZX79C6V2-T50R
MFR.Part #
BZX79C6V2-T50R
JLCPCB Part #
C895335
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 10Ω 3uA@4V 5.8V~6.6V 500mW 6.2V DO-35 Zener Diodes ROHS