1.5SMC82AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5SMC82AT3G
JLCPCB Part #
C184127
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@8/20us 5uA 70.1V 82V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS