MPIT8040-330M-LF
MFR.Part #
MPIT8040-330M-LF
JLCPCB Part #
C281325
Package
SMD,8x8mm
Description
1.8A 33uH 96mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS