MPIT6045-1R5N-LF
MFR.Part #
MPIT6045-1R5N-LF
JLCPCB Part #
C486572
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 10mΩ 5.4A 9.2A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS