MPIT4018-2R2M-LF
MFR.Part #
MPIT4018-2R2M-LF
JLCPCB Part #
C281271
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.6A 3.15A 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS