MGFL2012F6R8MT-LF
MFR.Part #
MGFL2012F6R8MT-LF
JLCPCB Part #
C486332
Package
0805
Description
270mΩ 29MHz 550mA 6.8uH Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS