MGFL3216F2R2MT-LF
MFR.Part #
MGFL3216F2R2MT-LF
JLCPCB Part #
C486337
Package
1206
Description
1.3A 150mΩ 2.2uH 58MHz Multilayer inductor ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS