MGLB3216M101T3R0-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGLB3216M101T3R0-LF
JLCPCB Part #
C281221
Package
1206
Description
1 100Ω@100MHz 3A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS