MGGB0603M601HT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGGB0603M601HT-LF
JLCPCB Part #
C281123
Package
0201
Description
1 1.75Ω 100mA 600Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS