MGFI1608D120KT-LF
MFR.Part #
MGFI1608D120KT-LF
JLCPCB Part #
C281065
Description
12uH 2.75Ω 22MHz 35@2MHz 3mA Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS