MGLB1005M110T2R0-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGLB1005M110T2R0-LF
JLCPCB Part #
C281194
Package
0402
Description
1 11Ω@100MHz 2A 50mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS