MPIT252010-2R2M-LF
MFR.Part #
MPIT252010-2R2M-LF
JLCPCB Part #
C696497
Package
1008
Description
1.45A 1.55A 155mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS