MGGB1005M600HT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGGB1005M600HT-LF
JLCPCB Part #
C281135
Package
0402
Description
1 200mA 300mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS