MGFI1608C1R5KT-LF
MFR.Part #
MGFI1608C1R5KT-LF
JLCPCB Part #
C281057
Description
1.5uH 105MHz 25mA 35@10MHz 800mΩ Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS