MPIH252012-100M-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MPIH252012-100M-LF
JLCPCB Part #
C490460
Package
1008
Description
10uH 385mΩ 800mA 900mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS