MGFI2012D5R6KT-LF
MFR.Part #
MGFI2012D5R6KT-LF
JLCPCB Part #
C281099
Description
15mA 32MHz 5.6uH 50@4MHz 900mΩ Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS