MGLB2012M101T2R0-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGLB2012M101T2R0-LF
JLCPCB Part #
C281211
Package
0805
Description
1 100Ω@100MHz 2A 80mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS