MGCI1608H3N3ST-LF
MFR.Part #
MGCI1608H3N3ST-LF
JLCPCB Part #
C281026
Package
0603
Description
10@100MHz 120mΩ 3.3nH 500mA 8GHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS