MPIT8040-270M-LF
MFR.Part #
MPIT8040-270M-LF
JLCPCB Part #
C281322
Package
SMD,8x8mm
Description
27uH 2A 78mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS