MGCC1210M900T-2-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGCC1210M900T-2-LF
JLCPCB Part #
C49274405
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 160mA 2 4Ω 5V 90Ω@100MHz SMD Common Mode Filters ROHS