MGLB1608M601T1R0-LF
MFR.Part #
MGLB1608M601T1R0-LF
JLCPCB Part #
C20606758
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1A 350mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS