YGD65N65U1
Extended
Manufacturer
luxin-semi
MFR.Part #
YGD65N65U1
JLCPCB Part #
C49215481
Package
TO-3P
Description
-40℃~+175℃ 1.6mJ 1.8mJ 130A 150ns 272W 2V@65A,15V 35pF 365pF 4.4V@250uA 4.82nF 40ns 650V TO-3P IGBT Transistors / Modules ROHS