SRG1040-4R7-M
MFR.Part #
SRG1040-4R7-M
JLCPCB Part #
C53463004
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
13A 15.5mΩ 4.7uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS