3362S-1-100
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362S-1-100
JLCPCB Part #
C52754334
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 10Ω 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS