SRG1260-100-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG1260-100-M
JLCPCB Part #
C53463013
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
10uH 11A 14A 25mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS