SRG1040-330-M
MFR.Part #
SRG1040-330-M
JLCPCB Part #
C53463009
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
33uH 4A 5A 92mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS