SRG1040-150-M
MFR.Part #
SRG1040-150-M
JLCPCB Part #
C53463007
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
15uH 45mΩ 5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS