PA35V330M6X14
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PA35V330M6X14
JLCPCB Part #
C48935369
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 18mΩ@100kHz 2.5mm 2.98A@100kHz 2000hrs@105℃ 330uF 35V 6.3mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS