SRG0630-6R8-M
MFR.Part #
SRG0630-6R8-M
JLCPCB Part #
C53462989
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
48mΩ 5A 6.8uH 6A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS