SRG0630-5R6-M
MFR.Part #
SRG0630-5R6-M
JLCPCB Part #
C53462988
Package
SMD,7.4x6.6mm
Description
42mΩ 5.5A 5.6uH 6A Molded Inductor ±20% SMD,7.4x6.6mm Power Inductors ROHS