ERB16V330M8X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERB16V330M8X12
JLCPCB Part #
C51953429
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 160mΩ@100KHz 16V 330uF 600mA@100kHZ 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS