PH35V820M10X15
MFR.Part #
PH35V820M10X15
JLCPCB Part #
C49232889
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 15mm 16mΩ@100kHz 2000hrs@125℃ 2A@100kHz 35V 5mm 820uF Polymer ±20% Plugin,D10xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS