JER1206FAR120
MFR.Part #
JER1206FAR120
JLCPCB Part #
C49164950
Description
120mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS