GA35V220M8X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
GA35V220M8X11
JLCPCB Part #
C51018324
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 2300mA@100kHz 35V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS