PA25V220M5X9
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PA25V220M5X9
JLCPCB Part #
C48935346
Package
Plugin,D5.5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2.69A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 25mΩ@100kHz 5.5mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D5.5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS