PA16V680M5X12
MFR.Part #
PA16V680M5X12
JLCPCB Part #
C48935377
Package
Plugin,D5.5xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 16mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.1A@100kHz 5.5mm 680uF Polymer ±20% Plugin,D5.5xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS