ERG35V100M6X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG35V100M6X11
JLCPCB Part #
C51904467
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 180mΩ@100KHz 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS