JER2512F3R180
MFR.Part #
JER2512F3R180
JLCPCB Part #
C49164920
Description
180mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS