SRG0420-1R0-M
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
SRG0420-1R0-M
JLCPCB Part #
C53462914
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1uH 24mΩ 5A 7A Molded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS