JER2512F3R130
MFR.Part #
JER2512F3R130
JLCPCB Part #
C49164918
Description
130mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS