RXA200V1200M30X45
MFR.Part #
RXA200V1200M30X45
JLCPCB Part #
C52033280
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃、-40℃~+105℃ 1200uF 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS