JER1206F1R033
MFR.Part #
JER1206F1R033
JLCPCB Part #
C49164942
Description
1W 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS