3362X-1-105LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362X-1-105LF
JLCPCB Part #
C52754385
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 1MΩ 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS