ERG50V47M6X12
MFR.Part #
ERG50V47M6X12
JLCPCB Part #
C51904471
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 300mΩ@100KHz 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS