ERG50V1000M13X25
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG50V1000M13X25
JLCPCB Part #
C47344169
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 2.64A@100kHz 2000hrs@105℃ 21mΩ@100kHz 25mm 50V 5mm ±20% Plugin,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS