ERG16V1000M8X13
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERG16V1000M8X13
JLCPCB Part #
C51904460
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 16V 52mΩ@100KHz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS